Mistr výrobního střediska

Ernst Leopold s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Gellhornova 2242, 678 01 Blansko, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-04
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti slévárenství (31213)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ernst Leopold s.r.o., IČ 63468867
Pracoviště:Gellhornova č.p. 2242/18, 678 01 Blansko

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-04
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Máte zkušenosti jako mistr ve výrobě? Dokážete vést tým lití a znáte procesy z výrobních společností? Pak neváhejte, protože nabízíme pracovní pozici, která je nejspíš přímo pro Vás.
Náplň práce: dodržování technologických postupů, spolupráce s technologií, kontrola výrobních procesů, vedení týmu podřízených, zodpovědnost za jakost výrobků, kontrola bezpečnosti, podílení se na optimalizaci výrobních procesů, kontrola plnění výroby a úkolů na svěřených pracovištích.
Požadujeme: technické vzdělání podmínkou, stejně jako praxe na pozici mistra (slévárenské vzdělání výhodou), zkušenost s vedením týmu, zkušenosti ze slévárenské společnosti výhodou, výborné organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, ochota řešit složité problémy ve výrobě.
Nabízíme: prostředí slévárny s tradicí, odborný profesní rozvoj, práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti. Finanční ohodnocení: od 25.000,- Kč měsíčně.
Zájemci hlaste se na personálním oddělení: p.. Alena Hlaváčková tel. 516 427 116, e-mail: [email protected] nebo p. Jitka Matoušková tel. 516 427 126, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-04-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 12031160746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou