C++ Mobile Developer

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ESET hľadá do svojho mobilného tímu programátora. Pozícia umožňuje aplikovať a rozvíjať Vaše skúsenosti, podieľať sa na vývoji nových produktov spoločnosti.
- Programovanie aplikácií pre mobilné a embedded zariadenia (Android, Linux based systémy)
- Design a implementácia samostatných programových celkov alebo častí väčších projektov

Iné výhody

V spoločnosti ESET považujeme zamestnancov za kľúčový prvok biznis plánu. Kvalitným ľuďom, ktorí chcú svoj pracovný život venovať jednej z najrýchlejšie rastúcich technologických firiem v strednej Európe, ponúkame príležitosť k rastu a rozvoju odborných znalostí spolu s motivujúcimi odmenami, s ohľadom na ich súkromný život

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Znalosť C/C++ na pokročilej úrovni

- Znalosť Linuxu na pokročilej úrovni

- Reálne skúsenosti s embedded alebo mobilnými OS

- skúsenosti s cross-platform vývojom
- VÝBORNÁ ZNALOSŤ OOP je podmienkou.
- Záujem o nové trendy a technológie, chuť neustále sa zlepšovať
- Schopnosť doťahovať veci do konca, ťah na bránku.
- Proaktivita a pozitívny prístup k riešeniu problémov.
- Znalosť programovacieho jazyka bude preverená aj počas pohovoru formou kratšej programátorskej úlohy.
- Anglický jazyk: pokročilý

Keď v roku 1987 dvaja mladí programátori zo Slovenska, Peter Paško a Miroslav Trnka, napísali program na detekciu jedného z prvých počítačových vírusov, ešte netušili, že práve začali písať históriu jedného z najúspešnejších antivírusových programov na svete. Pomenovali ho NOD - "Nemocnica na okraji disku", podľa vtedy populárneho československého seriálu. Pár rokov po nežnej revolúcii založili spoločne s ich priateľom Rudolfom Hrubým spoločnosť ESET.

To, čo sa pôvodne javilo len ako obývačkový projekt troch kamarátov, je dnes najhodnotnejšia slovenská IT firma, ktorá svojou technológiou NOD32 chráni viac ako 100 miliónov užívateľov po celom svete.

Prirodzene, nestalo sa tak zo dňa na deň. Globálny úspech spoločnosti a jej rast naštartoval v roku 1998 zisk prvého stopercentného hodnotenia prestížneho britského časopisu Virus Bulletin. Odvtedy získala technológia NOD32 ocenenie "VB100 %" už viac ako osemdesiatkrát, čím sa dodnes nemôže hrdiť žiadny iný antivírusový softvér.

V súčasnosti sa na úspechu spoločnosti ESET podieľa takmer 1000 ľudí po celom svete. Viac než 450 z nich pôsobí priamo na Slovensku, kde má spoločnosť svoje hlavné sídlo. Veľký dôraz kladieme na kvalitné podmienky pre výskum a vývoj. Okrem siedmich regionálnych pobočiek budujeme po celom svete aj sieť našich technologických centier. Tých je momentálne deväť.

Hoci sa ESET od vydania prvej verzie svojho antivírusového programu značne rozrástol, nie sme žiadna skostnatená korporácia. Zachovali sme si svoju nezávislosť a dokážeme sa flexibilne prispôsobovať novým trendom na trhu. Prípadne ich sami určujeme.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Adresa spoločnosti

ESET, spol. s r.o.
Aupark Tower, 16th Floor, Einsteinova 24
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Slavomíra Hašeková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2298173   Datum zveřejnění: 20.9.2016