Penetrační tester

Informace o pracovním místě

Místo práce

Praha

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- penetrační testování webových aplikací
- penetrační testování mobilních aplikací
- penetrační testování klasických aplikací
- penetrační testování síťové infrastruktury
- penetrační testování OS
- bezpečnostní audity (unix,windows,databázové systémy, …)
- sociální inženýrství

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalosti bezpečnostní problematiky alespoň v jedné z oblastí, ve kterých poskytujeme testy
- schopnost hledat samostatně bezpečnostní chyby
- rychle se učit novým věcem
- znalost programování, minimálně na úrovni vytváření skriptů
- znalost angličtiny

Výhodou je:

- předchozí zkušenosti s problematikou bezpečnostních testů
- certifikace v dané oblasti (CEH, CPTE, OSCP, CISSP, …)
- zkušenosti z realizovaných projektů z různých oblastí IT – programování, správa, testování, …
- znalost dalších programovacích jazyků
- dobré komunikační a prezentační schopnosti
- znalost revezního inženýrství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Eset software spol. s r.o., vznikla v červenci 2001, a to jako dceřiná společnost slovenské společnosti ESET, spol. s r.o. ESET je výhradním distributorem ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus pro Českou republiku.

Firma ESET, která byla založena v roce 1992, je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě, což je možné prokázat řadou prestižních ocenění. ESET NOD32 Antivirus je podle nezávislé organizace AV-Comparatives nejlepším antivirovým produktem na světovém trhu za rok 2006 a 2007.

Produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus patří mezi technologickou špičku i díky tomu, že negenerují téměř žádné falešné poplachy a díky technologii ThreatSense® okamžitě reagují na nové hrozby.

Hlavní oblast působení společnosti

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Adresa společnosti

ESET, spol. s r.o.
Aupark Tower, 16th Floor, Einsteinova 24
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Michaela Cochard
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2784723   Datum zveřejnění: 28.11.2016