Administrativní pracovník/-ice - fakturant/-ka - vyhrazeno pro ozp

ESO Security servis s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Švehlova 450, 500 02 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-05
Mzdové podmínky (brutto)
11000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fakturanti (43115)

Pracoviště a kontakty

Firma:ESO Security servis s.r.o., IČ 27504034
Pracoviště:ESO Security servis, s.r.o., Švehlova 450, 500 02 Hradec Králové 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-05
Mzdové rozpětí:od 11000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE - FAKTURANT/-KA
- PP na dobu určitou do 31. 8. 2017, zkrácený úvazek 30 hod. týdně, nástup ihned, místo výkonu práce Hradec Králové
- Náplň práce: vystavování faktur v účetním systému MRP, sledování plateb, shromažďování vstupních dat, příprava podkladů pro vymáhání pohledávek, vyřizování korespondence
- Požadujeme: ÚSO vzdělání; dobrou znalost práce na PC; praxi v oboru; znalost účetního programu MRP, event. jiného účetního programu výhodou
- Nabízíme: finanční ohodnocení
- Pozice je vyhrazena pro OZP.
- V případě zájmu kontaktujte: pí. Motlová, p. Sytera, tel.: 495 511 544 (volejte v pracovní dny od 8:00 do 15:00 hod.), e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11790370759

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou