Dělník údržby zóny

ESON s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Tonasa 172, 403 31 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
65 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní uklízeči a pomocníci (91129)

Pracoviště a kontakty

Firma:ESON s.r.o., IČ 47308214
Pracoviště:ESON s.r.o. - provozovna ÚL, U Tonasa č.p. 172/2, 403 31 Ústí n. L. 16

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-11-01
Mzdové rozpětí:od 65 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: U Tonasa č.p. 172/2, Neštěmice, Ústí nad Labem.
Práce na DPP.
Požadujeme: vyučení, fyzickou zdatnost (práce ve výškách), spolehlivost.
Nabízíme: mzdu 65,-Kč/hod., práci na DPP.
Zájemci se mohou hlásit osobně, životopis s sebou.

Poslední změna:2015-10-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 9338060797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou