Kuchár Estévéčka FoodTruck

DoZo s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou Tvojej práce bude príprava jedál v Estévéčka foodtruck - mobilnej prípravovni najlepších burgrov a krémových polievok. Základom tvojej práce bude obsluha grilov a kompletovanie jedál. K tomu všetkému pridáš trošku showmanstva a exhibicionizmu :-)

- Netypická práca
- Mladý a dynamický kolektív
- Motivačné finančné ohodnotenie s variabilnou zložkou
- Možnosť školenia a kurzov

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba od 09:00 do 22:00

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené kritériá, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na nižšie uvedenú adresu.

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritériá.

Zaslaním svojho životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti DoZo s.r.o., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, streetfood

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, ústretovosť a snaha učiť sa nové veci.

DoZo s.r.o je mladá, stabilná a dynamická gastro spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2013.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3020820  Datum zveřejnění: 13.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1200