Technolog - postupář

ETD TRANSFORMÁTORY a.s. (MPSV)

Místo práce
Zborovská 54, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici technologové, normovači (31133)

Pracoviště a kontakty

Firma:ETD TRANSFORMÁTORY a.s., IČ 25137808
Pracoviště:ETD TRANSFORMÁTORY a.s. 001, Zborovská 571/22, 30100 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 23000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zasílejte životopis na e-mail: [email protected]
Náplň práce: stanovování technologických postupů výroby a vedení související dokumentace
Požadujeme: SŠ vzdělání (elektro nebo strojní), znalost systému pro podporu TPV, znalost CAD, základní znalost metodiky stanovení norem času, znalost AJ výhodou, znalost práce s PC - tabulkové a textové editory, řidičský průkaz B
Nabízíme: růst mzdy po zapracování, odměny za výkon, benefity, další vzdělávání
Absolventy zaučíme.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvek
na vzdělávání, roční odměny

Poslední změna:2017-05-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11992830711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou