Asistentka v kosmetickém centru

ETERNITIS s.r.o.

Praha, Okres Benešov, Okres Mělník, Praha - východ, Okres České Budějovice, Okres Liberec, Okres Olomouc, Okres Děčín, Okres Ústí nad Labem, Praha - západ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V souvislosti s únorovým uvedením klíčové kosmetické linie ADVANCED DYNAMICS na trh hledáme pro naše firemní kosmetická centra v níže uvedených městech České republiky vždy 1-2 dynamické a komunikativní ženy na pozice kosmetických asistentek.

Náplň práce:

* Provádění kosmetických prezentací (analyzování pleti + aplikace kosmetických výrobků + prodej kosmetiky)
* Zákaznický servis - péče o nové klienty
* Vytváření stálé zákaznické základny

Pozice je aktuální pro následující města:
Praha, Liberec, Mladá Boleslav, Olomouc, Benešov, České Budějovice, Děčín, Ústí nad Labem, Mělník

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Perspektivní práce v příjemném prostředí firemního kosmetického centra
* Zajištěná klientela
* Nejvyšší ohodnocení v oboru na trhu
* Pružná pracovní doba
* Možnost profesního růstu
* Zaškolení a praktický zácvik

Informace o náboru

V případě zájmu o uvedenou pozici pošlete profesní životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu. Do předmětu e-mailu napište "ASISTENTKA".

Kontaktni osoba: Radomíra Karlachová
E-mail: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání
* Příjemný vzhled
* Komunikační a prezentační dovednosti
* Samostatnost, spolehlivost, loajalitu
* Připravenost pracovat formou živnosti
* Jazykové znalosti nejsou nutné
* Nástup nejlépe ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme kosmetická značka s téměř šedesátiletou tradicí a desetiletou úspěšnou působností v České republice.
Naše výrobky naleznete ve vlastní síti kosmetických studií a ve vybraných kosmetických salonech.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1719856  Datum zveřejnění: 23.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: po dohodě