Čalúnik - Veľká Británia

ETGA - personálna agentúra

Miesto práce
Slovensko, Česko, Veľká Británia
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 8,50 GBP/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klientka vo Veľkej Británii obsadzujeme pozíciu Čalúnnik do výroby nábytku.
Možnosť umiestnenia na výrobnú linku alebo do výroby "od rámu po hotový výrobok".

- plat od 8,50 GBP/hod. (po zapracovaní zvýšenie na 9,50 GBP/hod.)
- pracovná doba 40 hodím týždenne (nadčasy možné)
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- vyzdvihnutie z letiska zabezpečené zamestnávateľom

V prípade záujmu je potrebné poslať životopis na [email protected]. Následne budeme kontaktovať vhodných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Výrobne nábytku v rámci Veľkej Británie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- prax na pozícii čalúnnik min. 2 roky
- základná znalosť anglického jazyka
- ochota a chuť pracovať

ETGA – personálna agentúra

Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards (2009, 2010, 2011, 2012 a 2016).

Pridajte sa k nám na Facebook-u:
www.facebook.com/etga.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1830304  Datum zveřejnění: 11.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 8,50 GBP/hod.