Pracovník/čka v hoteli za polárnym kruhom - Pohovor so zamestnávateľom v Bratislave dňa 14.9.2014

ETGA - personálna agentúra

Laponsko (Fínsko, Švédsko), Slovensko, Česko, Fínsko, Švédsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
November 2014
Mzdové podmienky (brutto)
v čistom 800 - 1000 € mesačne (v závislosti od pozície)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedinečná ponuka práce na zimnú sezónu za polárnym kruhom. Krásne prostredie v krajine večného ľadu!!!

Jedná sa o tri hotelové zariadenia zasadené do krásnej panenskej prírody Laponska na hraniciach medzi Fínskom a Švédskom.

Prostredie ponúka veľké množstvo aktívneho vyžitia vo voľnom čase, ako napr. snežné skútre, psie záprahy a vychádzky do arktickej prírody.

V ponuke sú nasledovné pracovné pozície:
- čašník/-čka
- barman/-ka
- recepčná
- chyžná
- kuchár/-ka
- pomoc v kuchyni

Pracovné zmluva: od Novembra do Mája/Apríla

Platové podmienky podľa pozície:
- čašník, barman, chyžná, recepčná, pomoc v kuchyni - 800 EUR v čistom mesačne + sprepitné
- kuchár - 1000 EUR v čistom mesačne + sprepitné

Pracovná doba: 8 hodín denne, 6 dní v týždni

Ubytovanie a strava zabezpečené ZDARMA zamestnávateľom.
Spiatočná letenka z veľkej časti preplácaná zamestnávateľom (viac info na pohovore).
Vyzdvihnutie na letisku a transport do hotela zabezpečený zamestnávateľom ZDARMA.

- ubytovanie ZDARMA
- strava ZDARMA (aj v dňoch voľna)
- fínska pracovná zmluva (sociálne a zdravotné poistenie hradené fínskym zamestnávateľom)
- práca na zimnú sezónu cca. 6 mesiacov
- krásne prostredie za polárnym kruhom v Laponsku
- získanie nových skúseností, spoznávanie nových ľudí z rôznych krajín
- garancia pracovného miesta po celú dobu zmluvy, pracovná zmluva sa podpisuje pred odchodom
- podpora agentúry 24 hodín denne

V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis spolu s fotografiou na [email protected]. Uchádzači, ktorí budú spĺňať základné požiadavky, budú pozvaní na pohovor priamo so zamestnávateľom. Pohovor sa uskutoční dňa 14.9.2014 v Bratislave.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotelový rezort v arktickej oblasti za polárnym kruhom.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- skúsenosti na uvedených pozíciach výhodou
- flexibilita, otvorenosť, chuť pracovať
- zaškolenie na pozície je zabezpečené zamestnávateľom

ETGA – personálna agentúra

Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards (2009, 2010, 2011, 2012 a 2016).

Pridajte sa k nám na Facebook-u:
www.facebook.com/etga.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1835967  Datum zveřejnění: 15.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: v čistom 800 - 1000 € mesačne (v závislosti od pozície)