Operátor/ka vo výrobe televízorov - nástupy v Septembri

ETGA - personálna agentúra

Miesto práce
Slovensko, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
v čistom 550 - 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis práce: montáž elektrosúčiastok pre elektronický priemysel a výrobu plastov.

Mzda v čistom:
- mesačný plat v čistom 550 až 700 EUR
- 75 KČ/hod. v čistom
- dochádzkový bonus 1000 KČ mesačne
- možnosť zálohy po prvom odpracovanom týždni
- nadčasy sú možné

Ubytovanie: zabezpečené zamestnávateľom - veľmi dobrý štandard
- 2-3posteľové izby (bunkový systém)
- v každej izbe chladnička a posteľné prádlo, k dispozícii je kuchyňa, spoločné práčovne
- príspevok v prípade vlastného ubytovania 1000 KČ

Pracovný čas:
- jednozmenná prevádzka
- 10 hodín denne na zmenu, od 6.00 do 16.00, pondelok až piatok

Stravovanie: v každom závode je k dispozícii jedáleň, zamestnávateľ prispieva na stravu, jedno kompletne obedové menu iba za 45 KČ.

Výplata mzdy: mesačne + možnosť vyplatenia zálohy po prvom odpracovanom týždni

Nábor zahŕňa prezentáciu spoločnosti a detailné informácie o práci a ubytovaní.

Nástup: September 2014

Doprava do ČR: individuálne

Ponúkame Vám:
- pracovná ponuka bez sprostredkovateľského poplatku
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- týždenné zálohy (už po 1. odpracovanom týždni)
- možné nadčasy
- vybavenie všetkých náležitostí spojených s legálnym zamestnaním v ČR
- bonusy za kvalitu práce
- dochádzkové prémie 1000 KČ
- nárok na dovolenku počas roka

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle 0918 847 102 alebo emailom na [email protected]. (do predmetu správy uveďte pozíciu Operátor do výroby)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Svetový výrobca plazmových a LCD televízorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- dobrý zdravotný stav
- ukončené minimálne učňovské vzdelanie
- záujem o dlhodobú, perspektívnu prácu v ČR
- odporúčaný vek od 18 - 45 rokov
- zodpovedný prístup k práci a ochota pracovať

ETGA – personálna agentúra

Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards (2009, 2010, 2011, 2012 a 2016).

Pridajte sa k nám na Facebook-u:
www.facebook.com/etga.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1845210  Datum zveřejnění: 24.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: v čistom 550 - 700 EUR/mesiac