Operátor/Skladník v ČR - vhodné aj pre páry, okamžité nástupy!

ETGA - personálna agentúra

Miesto práce
Slovensko, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor do výroby autokobercov:
• muži - práca s lisom (zakladanie kobercov do lisu, následné vybratie koberca, vizuálna kontrola kvality)
• ženy - čistenie výrobkov, práca na výstupnej kontrole kvality a balenie

Skladník/čka:
- vyskladňovanie a uskladňovanie tovaru, práca so skenerom, balenie a triedenie tovaru (jedná sa o sklad s elektronikou)

Lokalita: Tachov, ČR

Mzda:
Operátor - priemerná mzda s príplatkami 96 KČ/hod. v čistom
Skladník - priemerná mzda s príplatkami 84 KČ/hod. v čistom

- možnosť zálohy po prvom odpracovanom týždni
- nadčasy sú možné, až vítané

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom:
- 2-3posteľové izby
- k dispozícii kuchyňa s chladničkou, sociálne zariadenie, spoločné práčovne

Pracovný čas:
Operátor: trojzmenná prevádzka – ranná 6:00 – 14:00, poobedná 14:00 – 22:00, nočná 22:00 – 6:00
Skladník: jednozmenná prevádzka 11:00 – 19:30 alebo dvojzmenná prevádzka - ranná 7:00 – 15:30, poobedná 14:00 – 22:00

Nástup: okamžite, prípadne počas celého septembera/októbra

Doprava do ČR:
Stačí sa dopraviť do Plzne v dohodnutý termín a z Plzne je zabezpečený odvoz do Tachova ZDARMA. Lístok do Plzne zamestnávateľ prepláca v prvej výplate.

Ponúkame Vám:
- pracovná ponuka bez sprostredkovateľského poplatku
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- týždenné zálohy (už po 1. odpracovanom týždni)
- možné nadčasy
- vybavenie všetkých náležitostí spojených s legálnym zamestnaním v ČR
- bonusy za kvalitu práce
- dochádzkové prémie 1000 KČ
- nárok na dovolenku počas roka

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle 0918 847 102 alebo emailom na [email protected]. (do predmetu správy uveďte pozíciu Operátor/Skladník - Tachov)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Výrobný podnik a sklad s elektronikou v Tachove.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- dobrý zdravotný stav
- odporúčaný vek od 18 - 45 rokov
- záujem o dlhodobú, perspektívnu prácu v ČR
- zodpovedný prístup k práci a ochota pracovať

ETGA – personálna agentúra

Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards (2009, 2010, 2011, 2012 a 2016).

Pridajte sa k nám na Facebook-u:
www.facebook.com/etga.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1869276  Datum zveřejnění: 16.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 650 EUR/mesiac