Pracovník/čka do skladu s elektronikou v Prahe - okamžité nástupy, vhodné aj pre páry!

ETGA - personálna agentúra

Miesto práce
Slovensko, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
v čistom 600 - 750 EUR / mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyskladňovanie a uskladňovanie tovaru, práca so skenerom, balenie a triedenie tovaru. Nedvíhajú sa ťažké veci, prácu zvládajú aj ženy.

Jedná sa o sklad s elektronikou (Apple, PC, telefóny, príslušenstvo, atď).

Vhodné aj pre páry a skupiny!!!

Mzda:
- v čistom až 105 KČ/hod. (po zapracovaní možnosť navýšenia)
- mesačne v čistom 600 - 750 EUR
- možnosť zálohy po prvom odpracovanom týždni
- nadčasy sú možné, až vítané

Ubytovanie: zabezpečené zamestnávateľom
- 2-3posteľové izby (bunkový systém)
- v každej bunke k dispozícii kuchyňa s chladničkou, sociálne zariadenie, spoločné práčovne
- pracovisko je od ubytovne 15 min. firemným autobusom, ktorý je zabezpečený ZDARMA

Pracovný čas:
- dvojzmenná prevádzka (ranná a poobedná zmena)
- 8 hodín na zmenu (v prípade potreby môžu byť predĺžené na 12 hod.)

Nástup: okamžite, prípadne počas celého októbra

Ponúkame Vám:
- pracovná ponuka bez sprostredkovateľského poplatku
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- týždenné zálohy (už po 1. odpracovanom týždni)
- doprava do práce a z práce ZDARMA firemným autobusom
- možné nadčasy
- vybavenie všetkých náležitostí spojených s legálnym zamestnaním v ČR
- bonusy za kvalitu práce
- dochádzkové prémie 1000 KČ
- nárok na dovolenku počas roka

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle 0918 847 102 alebo emailom na [email protected]. (do predmetu správy uveďte pozíciu Skladník - Praha)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Sklady elektroniky v Prahe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- dobrý zdravotný stav
- odporúčaný vek od 18 - 45 rokov
- záujem o dlhodobú, perspektívnu prácu v ČR
- zodpovedný prístup k práci a zodpovednosť
- uchádzač nesmie byť poberateľom invalidného dôchodku, ani čiastočného

ETGA – personálna agentúra

Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards (2009, 2010, 2011, 2012 a 2016).

Pridajte sa k nám na Facebook-u:
www.facebook.com/etga.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1894928  Datum zveřejnění: 10.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: v čistom 600 - 750 EUR / mesačne