Vodič minibusu pre hotel za polárnym kruhom - Pohovor so zamestnávateľom v Bratislave dňa 23.10.2014

ETGA - personálna agentúra

Miesto práce
Laponsko, Slovensko, Česko, Fínsko, Švédsko
Termín nástupu
začiatkom novembra
Mzdové podmienky (brutto)
1100€ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedinečná ponuka práce za polárnym kruhom. Krásne prostredie v krajine večného ľadu!!!
Jedná sa o tri hotelové zariadenia zasadené do krásnej panenskej prírody Laponska na hraniciach medzi Fínskom a Švédskom.
Prostredie ponúka veľké množstvo aktívneho vyžitia vo voľnom čase, ako napr. snežné skútre, psie záprahy a vychádzky do arktickej prírody s pozorovaním polárnej žiary.

Náplň práce:
- riadenie minibusu na rôzne výlety usporiadané pre hotelových hostí
- vyzdvihovanie hostí na letisku
- komunikácia s hosťami v prípade potreby (iba občas keďže súčasťou výletu je aj sprievodca)
- zodpovednosť za motorové vozidlo počas výletu
- zodpovednosť za poriadok a čistotu motorového vozidla

Pracovná zmluva: od Novembra do Marca/Apríla
Platové podmienky: 1100 € na mesiac + po skončení kontraktu bonus za bezškodovosť
Pracovná doba: 8 hodín denne, 6 dní v týždni

Ubytovanie a strava zabezpečené ZDARMA zamestnávateľom.
Spiatočná letenka z veľkej časti preplácaná zamestnávateľom.
Vyzdvihnutie na letisku a transport do hotela zabezpečený zamestnávateľom ZDARMA

- fínska pracovná zmluva (sociálne a zdravotné poistenie hradené fínskym zamestnávateľom)
- krásne prostredie za polárnym kruhom v Laponsku, možnosť pozorovať polárnu žiaru
- získanie nových skúseností, spoznanie nových ľudí z rôznych krajín
- garancia pracovného miesta po celú dobu zmluvy, pracovná zmluva sa podpisuje pred odchodom
- podpora agentúry 24 hodín denne

V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis spolu s fotografiou na [email protected]. Uchádzači, ktorí budú spĺňať základné požiadavky, budú pozvaní na pohovor priamo so zamestnávateľom. Pohovor sa uskutoční dňa 23.10.2014 v Bratislave.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotelový rezort v arktickej oblasti za polárnym kruhom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

D

- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- vodičský preukaz skupiny D1 alebo D
- flexibilita, otvorenosť, chuť pracovať

ETGA – personálna agentúra

Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards (2009, 2010, 2011, 2012 a 2016).

Pridajte sa k nám na Facebook-u:
www.facebook.com/etga.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1902638  Datum zveřejnění: 17.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1100€ mesačne