Čašníčka - Abu Dhabí, Spojené Arabské Emiráty

ETGA - personálna agentúra

Miesto práce
Slovensko, Česko, Zahraničie - ostatné
Mzdové podmienky (brutto)
čistý plat 600-900€ základná plat + sprepitné 200-300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre novú špičkovú 5* reštauráciu v Abu Dhabi hľadáme pracovníkov na pozíciu Čašníčka/Hosteska.
Reštaurácia je súčasťou nového luxusného turistického komplexu Ferrari World v Abu Dhabi (www.ferrariworldabudhabi.com).

Mesačný čistý plat: 600 – 900€ základný plat (podľa skúseností) + sprepitné cca. 200 – 300 €
Pracovná doba: 8-9 hodín denne, 6 dní v týždni
Pracovná zmluva: na 2 roky s možnosťou predĺženia
Platená dovolenka: 30 dni za rok

Apartmánove ubytovanie na vysokej úrovni zabezpečené ZDARMA.
Strava zabezpečená ZDARMA.
Spiatočná letenka zabezpečená ZDARMA.
Transport do práce a z práce zabezpečený zamestnávateľom ZDARMA.
Možnosť vybudovania kariéry v rámci spoločnosti, ktorá plánuje veľké investície v blízkej budúcnosti.

V prípade záujmu je potrebne poslať životopis v anglickom jazyku s reprezentatívnou fotografiou na [email protected]. Vybraté uchádzačky budu pozvané na interview do nasej kancelárie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Spoločnosť prevádzkujúca 5* gastronomické zariadenia v rôznych mestách (Abu Dhabí, Dubai, Sharm El-Sheikh a ďalšie).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- anglický jazyk na aktívnej rovni
- skúsenosti na pozícii čašníčka alebo hosteska výhodou
- pozitívny a pro-zákaznícky prístup
- ochota vycestovať do UAE min. na 2 roky

ETGA – personálna agentúra

Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards (2009, 2010, 2011, 2012 a 2016).

Pridajte sa k nám na Facebook-u:
www.facebook.com/etga.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1943958  Datum zveřejnění: 1.12.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: čistý plat 600-900€ základná plat + sprepitné 200-300€