Operátor/ka vo výrobe klimatizačných zariadení daikin - nástupy od januára 2015! ubytovanie zdarma!

ETGA - personálna agentúra

Miesto práce
Slovensko, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
v čistom 500 - 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž klimatizačných jednotiek DAIKIN.

Miesto práce: Plzeň, Česká republika

Mzda v čistom:
ranná zmena - 75KČ/hod.
poobedná zmena - 82 KČ/hod.
nočná zmena - 89 KČ/hod.

Mzda sa vypláca mesačne, možná záloha po prvom týždni v hotovosti.

Pracovná doba: trojzmenná prevádzka (8hod na zmenu), nadčasy možné

Ubytovanie: ZDARMA
- 2-3posteľové izby (bunkový systém) – v každej izbe chladnička, k dispozícii je kuchyňa a práčovne

Stravovanie: v závode je k dispozícii jedáleň, na izbe je kuchynka

V prípade záujmu zavolajte na 0918 847 102 alebo napíšte email na [email protected].

Ponúkame Vám:
- pracovná ponuka bez sprostredkovateľského poplatku
- ubytovanie ZDARMA
- týždenné zálohy (už po 1. odpracovanom týždni)
- možné nadčasy
- vybavenie všetkých náležitostí spojených s legálnym zamestnaním v ČR
- nárok na dovolenku počas roka

V prípade záujmu o účasť na nábore nás kontaktujte na tel. čísle 0918 847 102, emailom na [email protected]. (do predmetu správy uveďte pozíciu "Operátor DAIKIN")

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Svetový výrobca klimatizačných zariadení DAIKIN.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- dobrý zdravotný stav
- ukončené minimálne učňovské vzdelanie
- záujem o dlhodobú, perspektívnu prácu v ČR
- odporúčaný vek od 18 - 45 rokov
- zodpovedný prístup k práci
- ochota pracovať v zmennej prevádzke (8 hodinové zmeny)

ETGA – personálna agentúra

Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards (2009, 2010, 2011, 2012 a 2016).

Pridajte sa k nám na Facebook-u:
www.facebook.com/etga.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1947992  Datum zveřejnění: 4.12.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: v čistom 500 - 700 EUR/mesiac