Fitness tréner - Doha, Qatar

ETGA - personálna agentúra

Miesto práce
Qatar, Slovensko, Česko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1.500 - 2.500 € mesačne v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedinečná príležitosť získať prácu Fitness trénera v rámci exkluzívnych fitness zariadení s VIP klientelou v Qatare. Dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť s individuálnym prístupom ku klientom s cieľom zaviesť zdravý životný štýl.

Náplň práce je vzdelávať, motivovať a viesť klientov k vytváraniu a dosahovaniu ich fitness cieľov v duchu štandardov a konceptu spoločnosti.

Zamestnanci absolvujú po nástupe komplexný tréning a zaškolenie do postupov spoločnosti.

Qatar patrí medzi najbohatšie krajiny sveta (bohatšie ako Spojené arabské emiráty) a hlavné mesto Doha má ambíciu stať sa podobnou metropolou biznisu a turistiky ako Dubaj.
Mesto Doha má 1,5 milióna obyvateľov z čoho väčšinu tvoria cudzinci a je známe svojou nulovou kriminalitou.

Čo Vám môžeme ponúknuť?
• Zaujímavé platové ohodnotenie
• Možnosť rýchleho kariérneho postupu v dynamicky sa rozvíjajúcej sa spoločnosti
• 2-ročná pracovná zmluva s možnosťou predĺženia
• Spiatočná letenka zdarma
• Ubytovanie apartmánového typu zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA
• Nadštandardné zdravotné poistenie
• Variabilná pracovná doba
• 30 dní platená dovolenka ročne
• Pracovné vízum zabezpečené zamestnávateľom
• Všetky náklady spojené s vycestovaním hradí zamestnávateľ

V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis v anglickom jazyku spolu s fotografiou na [email protected]. Vybratí uchádzači budú pozvaní na pohovor so zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Umenie a kultúra

Špičkové fitness zariadenia v qatarskom hlavnom meste Doha.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- aktívna znalosť anglického jazyka
- min. I. kvalifikačný stupeň fitness trénera
- znalosti v životospráve a zdravom životnom štýle
- profesionálne vystupovanie
- schopnosť pracovať samostatne

ETGA – personálna agentúra

Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards (2009, 2010, 2011, 2012 a 2016).

Pridajte sa k nám na Facebook-u:
www.facebook.com/etga.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2102822  Datum zveřejnění: 5.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1.500 - 2.500 € mesačne v čistom