Lektor/Učiteľ anglického jazyka v Číne - aj bez predošlých skúseností

ETGA - personálna agentúra

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
v čistom 800 - 1100 € mesačne (tax-free plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou medzinárodného tímu lektorov/učiteľov anglického jazyka na rôznych stupňoch školstva (materské, základné, stredné školy a univerzity) v rôznych lokalitách po celom území Číny - možnosť výberu konkrétnej lokality.
Túto jedinečnú príležitosť využívajú mladí ľudia z celého sveta (napr. z USA, Veľkej Británie, Brazílie, Nemecka, Poľska, Ruska, a.i.)
Pracovnú zmluvu prostredníctvom oficiálneho čínskeho partnera garantujeme ešte pred odchodom a vybavíme všetky náležitosti spojené s legálnym zamestnaním v Číne.
Skvelá príležitosť preskúmať rozvinutú bohatú krajinu a spoznať vzdialenú kultúru!!!

VHODNÉ AJ PRE UCHÁDZAČOV BEZ SKÚSENOSTÍ S VÝUKOU, POSTAČUJE VÝBORNÁ ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA - TRÉNING NA POZÍCIU ZABEZPEČENÝ PO PRÍCHODE!

Mzda: v čistom 800 - 1100 € mesačne (závisí od skúseností a vzdelania)
Pracovná doba: 22 vyučovacích hodín týždenne (nadčasy preplácané)
Pracovná zmluva: 6 alebo 12 mesiacov (s možnosťou predĺženia)
Lokalita: možnosť výberu konkrétnej lokality na celom území Číny
Ubytovanie: zabezpečené zamestnávateľom zdarma na veľmi dobrej úrovni

Viac informácií o ponuke nájdete na stránke www.etga.sk.

Túto ponuku využili prostredníctvom našej agentúry už mnohí lektori a všetci sú veľmi spokojní s podmienkami a s radosťou sa venujú svojmu povolaniu.

- vybavenie pracovného povolenia zamestnávateľom
- príspevok na letenku 550€ po odpracovaní 12 mesačného kontraktu
- bonus za dochádzku a kvalitu výučby
- zdravotné poistenie v prípade úrazu zabezpečené počas celej doby zamestnania
- počas výuky má učiteľ k dispozícii svojho anglicky hovoriaceho asistenta
- hodiny čínštiny zdarma
- po príchode zabezpečený tréning na pozíciu
- 24-hodinová podpora agentúry a oficiálneho čínskeho partnera

V prípade záujmu je potrebné poslať životopis v anglickom jazyku na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Základné, stredné, vysoké školy

Najväčší čínsky zamestnávateľ zahraničných lektorov pre všetky stupne čínskych škôl.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk na výbornej úrovni
- vysokoškolské vzdelanie v akomkoľvek odbore - min. bakalársky stupeň
- skúsenosti s akoukoľvek výučbou anglického jazyka výhodou, nie podmienkou
- certifikát TESOL, TEFL alebo ESL výhodou, nie podmienkou
- bezúhonnosť a dobrý zdravotný stav

ETGA – personálna agentúra

Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards (2009, 2010, 2011, 2012 a 2016).

Pridajte sa k nám na Facebook-u:
www.facebook.com/etga.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2660304  Datum zveřejnění: 23.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: v čistom 800 - 1100 € mesačne (tax-free plat)