Montážní dělník (-ce) Dobříš

Etimos Human s.r.o.

Místo práce
Dobříš, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného zákazníka hledáme zaměstnance na pozici: Montážní dělník/ce

Náplň práce:
- montáž malých bagrů a nakladačů značky Bobcat
- manuální práce na lince v časovém taktu
- práce ve dvou směnném provozu (ranní, odpolední)
7,75 hodin / 5 dní týdnu, 30 min přestávka po 4,5 hodinách práce

Místo výkonu práce: Dobříš

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- práce pro muže i ženy (páry)
- stravenky 50 Kč
- práce v hale v čistém prostředí
- ubytování 2-4 lůžkové pokoje. Max 20 min pěšky od firmy.

Mzdové podmínky:
Průměrná mzda 23.000 Kč hrubého. Po zaučení i více.
Základní mzda 19.000 Kč hrubého s příplatkem za odpolední směnu + další prémie a benefity.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma se zabývá výrobou malých bagrů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nabízíme:

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme pracovní agentura působící v ČR a okolních státech. Více na www.etimoshuman.cz
ID: 2930644  Datum zveřejnění: 13.4.2017