Java Developer

Etnetera a.s.

Místo práce
Jankovcova 49, Praha 7, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost, internship, stáž
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V programování už přeci jen něco umíš a chceš se posunout trochu dál? Baví tě více návrh řešení a aplikačních rozhraní? Rád/a používáš nové technologie a postupy? V tom případě možná hledáme právě Tebe!

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO ZA TO NABÍZÍME MY?
• jedinečně kamarádské a svobodomyslné pracovní prostředí,
• prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci,
• příspěvek na ZLP, dopravu, penzijní připojištění či dovolenou,
• za každých pět let ve firmě ti navýšíme dovolenou o 5 dní,
• po deseti letech ve firmě zaplatíme dovolenou snů v hodnotě 100.000,- Kč,
• společné mimopracovní aktivity.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO BYS MĚL/A UMĚT A ZNÁT?
• Java / OOP,
• zkušenosti se Springem,
• základy XML, HTML a CSS,
• modely a technologie pro vývoj webových aplikací (MVC, servlety, JSP, apod.),
• datové modely, relační databáze, SQL (min. MySQL).

ČÍM NA NÁS MŮŽEŠ ZAPŮSOBIT NAVÍC?
Napiš nám, jestli máš nějaké další zkušenosti s:
• objektovými databázemi,
• analýzou požadavků klienta a návrhem nové funkcionality,
• integrací s on-line platformami typu facebook, twitter, google app engine apod.,
• UML modely a souvisejícími programy (Rational Rose, Enterprise Architect apod.),
• vývojem mobilních aplikací (iPhone, Android, Symbian),
• aplikačními servery (Tomcat, JBoss, Sun, BEA, IBM apod.),
• praxí s implementací funkčních testů v Selenium WebDriver, soapUI nebo podobných nástrojích,
• prací s jednotkovými testy v nástrojích JUnit, TestNG a podobně,
• znalost komponentových frameworků (Apache Wicket),
• znalost Activiti, Hibernate/JPA.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Etnetera a.s. je přední česká společnost, která vytváří weby velké rozsahem, nápadem a vlivem. Je součástí skupiny Etnetera Group.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2057602  Datum zveřejnění: 23.3.2015