Projektant, designér

EU WOOD s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Tyršova 799, 768 24 Hulín, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-09
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Průmysloví a produktoví designéři (21631)

Pracoviště a kontakty

Firma:EU WOOD s.r.o., IČ 02177145
Pracoviště:Tyršova 799, 768 24 Hulín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-05-09
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště Hulín
- Náplň práce: příprava projektů pro výrobu dřevostaveb, zpracování designu jednotlivých projektů.
- Hlavní požadavky: znalost pro vypracování projektové dokumentace dřevěných konstrukcí, designové zpracování interiérů a exteriérů, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, znalosti technologických postupů při zpracování dřeva a výroby dřevostaveb, rozšířené znalosti používaných materiálů. Pracovní doba: pružná dle zadávání jednotlivých prací
- Vedlejší požadavky: řidičský průkaz B, znalosti - cizích jazyků, statických výpočtů, stavebního zákona, zákona o územním plánování a stavebním řádu
- Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, možnost získání praxe při zpracovávání projektů do zahraničí, spolupráce s architekty a designéry, individuální přístup, možnost práce z domu, po zapracování výhody dle dohody, mimořádné prémie, příspěvky na dopravu.
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-05-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 10528740744

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou