Zvárač MAG 135/136/138

EURO-DK SERVICE ApS

Miesto práce
Kystvejen 100, 5330 Munkebo, DENMARK, Dánsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
158 DKK/hod.- brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hĺadáme zváračov ktorý majú skúsenosti v oblasti offshore konśtrukcií ,zváraie rúr o hrúbke materiálu od10mm-100mm mtódou MAG 138/136 -trubičkový drot.

Our offer is aimed only to welders with experience in welding offshore constructions and pipes with flux cored welding wire.

Welding test will take place in Poland
Working conditions:
Working system 4/2 (4 weeks work, 2 weeks home)
Remuneration 158 DKK gross per hour
2 shifts working system: 1 shift: 55 hours/week, 2 shift: 51 hours/week
1000 DKK/2 weeks for accommodation deducted from salary
Rotation at accommodation place (change of place after coming back to work after 2 weeks at home)
Project will take at least 18 months
Payment for 14 days

Zamestnanecké výhody, benefity

Jedná sa o prácu na turnusy 4/2 / 4 týždne práca,2 týždńe voĺno/
Práca na 2 zmeny , denná 55,5 hod. /týždeń , poobedná 51hod./týždeń
Ponúkame 158 DKK /hod.-brutto
Zmeny sa menia každý týždeń.
Ubytovanie zabezpečuje zamestnávateĺ za poplatok 1000 DKK za 2 týždne,strháva sa z výplaty.
Výplata každé 2 týždńe.
Práca na 18 mesiacov.

Informácie o výberovom konaní

Vripade záujmu Nás kontaktuje:
EURO-DK Service ApS
Kystvejen 100
5330 Munkebo
DENMARK

E-mail: [email protected]
Phone: (+45) 65 30 31 07

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Viacročné skúsenosti vo zváraní metódou MAG 138/136
Úspešné zvládnutie prcovnej skúsky, vykonáva sa v Poĺsku
Skúsenosti v offshore construktion
Seriózny záujem o prácu v zahraničí
Ochota pracovat na 2 zmeny

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

We provide our customers with skilled workers for all type of jobs temporary jobs in medium to large-sized companies in Europe, for example quality inspection on site, on-site management, project support and project management.

The key market focus are the companies needing temporary workers with welding skills for the construction and manufacturing industries located in European countries.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2930405  Datum zveřejnění: 13.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 158 DKK/hod.- brutto