Obchodní referent

EUROCORP s.r.o.

Místo práce
Luhačovská 122, 76321 Slavičín, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2014
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- péče o tuzemské a zahraniční zákazníky
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- akvizice nových zákazníků
- zabezpečení plnění kontraktů a koordinace dodávek
- komunikace s ekonomickým oddělením
- zpracování reportů pro vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- zajímavou práci a zázemí v prosperující společnosti EC - TECH a.s.
- odměňování na základě vzájemně dohodnutých a dosažených cílů

Informace o náboru

Váš motivační dopis a strukturovaný životopis nám, prosím, zasílejte do 22.8.2014 na adresu: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ÚSO/VŠ vzdělání, ve strojírenském oboru výhodou
- aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem), znalost německého jazyka výhodou
- znalost práce na PC s důrazem na použití MS Office - Excel (Word, Outlook)
- organizační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
- časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
- řidičské oprávnění sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EUROCORP s.r.o. je stabilní obchodně-výrobní společnost založená v roce 1998. Její obchodní činnost se orientuje především na zemědělskou prvovýrobu, potravinářství, zpracovatelský a chemický průmysl.
V posledních letech společnost rozšířila aktivity i do oblasti strojírenství a obnovitelných zdrojů energie. Zaměřuje se na tuzemský i zahraniční trh, její působnost je v rámci celé EU.
ID: 1809471  Datum zveřejnění: 22.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou