Finanční účetní

EUROFOAM Bohemia s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 5, 431 51 Klášterec nad Ohří, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 70000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní finanční a investiční (43112)

Pracoviště a kontakty

Firma:EUROFOAM Bohemia s.r.o., IČ 25435655, http://www.eurofoam-bohemia.cz
Pracoviště:EUROFOAM Bohemia s.r.o. - Industrial Park Verne (lokalita A3), Průmyslová 5, Vernéřov, 431 51 Klášterec nad Ohří 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 40000 do 70000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zaslat strukturovaný životopis na e-mail: [email protected]

Místo výkonu práce: EUROFOAM Bohemia s.r.o. - Industrial Park Verne (lokalita A3), Průmyslová č.p. 5, Vernéřov, Klášterec nad Ohří

Požadované znalosti: VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost podvojného účetnictví a českých účetních standardů, znalost mezinárodních účetních standardů, znalost anglického jazyka (alespoň úroveň B1) a znalost německého jazyka (alespoň úroveň A2), znalost SAP (modul FI a CO), znalost MS Office (zejména Excel, případně Access), zkušenost s mezinárodním reportingem/controllingem vítána, schopnost vést tým spolupracovníků

Náplň práce: odpovědnost za účetní oddělení, tvorba a kontrola účetních uzávěrek (měsíčních i ročních), převody uzávěrek do reportu IFRS, zpracování reportu pro mateřskou společnost v DE, analýza uzávěrek a komentář výsledků, spolupráce s auditory a daňovými poradci, odpovědnost za přípravu - Budget a Forecast, dohled a koordinace při implementaci SAP, případná jednání s FÚ, ČSSZ, ZP, příprava na konsolidaci ve skupině

Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, perspektivní zaměstnání v dceřinné společnosti mezinárodního koncernu, práce ve výrobním závodě s 2 středisky a 80 zaměstnanci na plný úvazek, firemní benefity, nástup dle dohody

Poslední změna:2017-03-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov

číslo volného místa: 12253150775

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - databázové systémy
Ekonomika - podvojné účetnictví
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní
Němčina - Aktivní
Požadované vzdelání:Ekonomika a management