Projektový manažer - žďár n.s.

EUROGRANT Consulting s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Polní 302, 591 02 Žďár nad Sázavou, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-14
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:EUROGRANT Consulting s.r.o., IČ 28291387
Pracoviště:EUROGRANT Consulting s.r.o. - ZR 2, Polní 302/32, 591 02 Žďár nad Sázavou 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-07-14
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Základní informace k pracovní pozici:
" samostatná pracovní pozice, vhodná pro muže i ženy
" pracovní poměr na 1 rok s možností následného prodloužení (dle osvědčení pracovníka)
" směnnost: ne
" výše mzdy: 17 000 Kč + osobní ohodnocení
" výše pracovního úvazku: 40 hod/týden, po dohodě i částečný pracovní úvazek
" místo výkonu: Polní 302/32, 591 02 Žďár nad Sázavou (kancelář EUROGRANT)
" nástup: dle dohody
" kontaktní e-mail: [email protected]
Co nabízíme:
" variabilní ohodnocení za dobrou práci
" možnost profesního růstu do pozice projektový manažer
" zajímavou práci a stabilní pracovní pozici
" zázemí v zavedené poradenské společnosti
" příjemné pracovní prostředí ve Žďáru nad Sázavou
" týmový kolektiv
" po dohodě částečně variabilní pracovní doba
Požadavky na pracovní pozici:
" VŠ vzdělání, ekonomický nebo právnický směr výhodou,
" výhodou orientace v dotační problematice, zadávání veřejných zakázek, příp. v oblasti ochrany práv duševního vlastnictví,
" komunikativnost a příjemné vystupování (vyřizování telefonátů, e-mailů, zjišťování a poskytování informací, komunikace s klienty)
" výborný všeobecný přehled,
" přirozená inteligence se zájmem učit se novým věcem,
" velmi dobrá uživatelské znalost práce na PC (práce s internetem, pokročilé uživatelské schopnosti, office balíčky, snaha učit se a dozvědět se více a tím optimalizovat svoji práci),
" psaní všemi deseti (alespoň střední úroveň rychlosti bez pohledu na klávesnici),
" výborný psaný projev,
" aktivní, zodpovědný přístup k práci a samostatnost,
" řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič).
Požadované podklady pro 1. kolo výběrového řízení:
" strukturovaný životopis,
" ukázka psaného projevu - diplomová práce, seminární práce, jiné uchazečem vypracované dokumenty pro posouzení psaného projevu,
" informace o Vašich možnostech nástupu do zaměstnání
" motivační dopis (vlastními slovy popis osobnostních a jiných předpokladů pro tento typ práce, představu o přínosu pro firmu, proč chci dělat právě tuto práci, relevantní zkušenosti, …),
" krátkou oficiální žádost o pracovní místo.

Podklady pro vyhodnocení zasílejte prosím pouze na e-mail [email protected]. Jiné způsoby komunikace v rámci 1. kola výběrového řízení nejsou přípustné a budou negativně bonifikovány při výběru.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti EUROGRANT Consulting s.r.o., Polní 302/32, 591 02 Žďár nad Sázavou dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Průběh výběrového řízení
1. kolo - Hodnocení doložených materiálů
Na základě předložených podkladů provedeme prvotní výběr a následně oslovíme vybrané uchazeče pro stanovení termínu osobního pohovoru.
2. kolo - Osobní pohovor - pozvaní uchazeči, kteří uspěli v 1. kole výběrového řízení.

Poslední změna:2016-07-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 11099730759

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně