Programátor PHP v Nette Framework

Europa Workintense spol. s r. o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Barrandov, Praha 5
  • Nabízený plat (hrubého): 20000 - 30000 /měsíc
  • Termín nástupu: ihned, dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Do našeho IT oddělení přijmeme ihned posilu na pozici programátora PHP. Jedná se o práci na projektu inovativního pracovního portálu. Hledáme činorodého člověka, který chce v zaměstnání rozvíjet svoje znalosti, dovednosti a nápady. Možnost jak krátkodobé výpomoci tak dlouhodobé spolupráce. Těšíme se na Vaše životopisy s uvedením referenčních projektů.
Jiné výhody
• platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem
• možnost profesního rozvoje a kariérního postupu
• práci na zajímavém projektu s možností uplatnění vlastních nápadů
• možnost krátkodobé výpomoci i dlouhodobé spolupráce
• luxusní kanceláře na Barrandově
• mladý příjemný kolektiv
• vhodné i pro studenty a absolventy
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů

Europa I. N.E. spol. s. r. o.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
IT
Požadovaná praxe
Pozice je vhodná pro absolventa:
Ano
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Požadujeme od Vás:

• znalost objektového programování v PHP v Nette frameworku
• znalost (X)HTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript, jQuery
• znalost SQL databází
• schopnost samostatného uvažování i týmové práce
• cit pro grafiku a znalost grafických softwarů vítány

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
Hlavní oblast působení společnosti
Jiné neuvedené oblasti
Počet zaměstnanců
50
Adresa společnosti
EUROPA Workintense s.r.o.
Na Plzeňce 1235/2 Zobrazit na mapě
150 00 Praha 5
www.workmarket.cz
ID: 1111121   Datum zveřejnění: 20.6.2012
Lokalita: Praha
Pozice: Programátor
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce