Asistent/ka generálního ředitele

EUROPE 1 STEEL s.r.o.

Místo práce
Okres Uherské Hradiště

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete plně využívat Vaši zodpovědnost při plnění důležitých úkolů v rámci pravomocí GŘ? Je pro Vás důležité mít k rozhodování veškeré podklady? Rádi komunikujete s lidmi a máte rádi pořádek?

Dynamická obchodní společnost hledá kandidáta na pozici „Asistent/ka generálního ředitele“ pro pobočku v Uherském Hradišti.

Nabízená pozice obsahuje controlling pro GŘ, reporting GŘ, interní audity v rámci pravomoci GŘ, výběrové řízení, ISO, personalistiku.

Cílem naší společnosti je stát se spolehlivým a seriózním partnerem s nejvyšší úrovní nabízených služeb a tím dát našim zákazníkům výhodu prosazování se na trhu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Práci v progresivní dynamické firmě zaměřené na klienty, podílení se na dlouhodobých projektech.
Nabízíme individuální a kreativní přístup s podporou vedení.

Informace o náboru

Prosíme o zaslání životopisu na e-mail: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Aktivně AJ slovem i písmem, zodpovědnost plnit dané termíny, velkou míru ochoty dokončovat zadané požadavky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme vedoucím importérem svařovaných, otevřených a uzavřených dutých profilů (trubek a jeklů).
Podívejte se na slovo majitele:
ID: 1842663  Datum zveřejnění: 21.8.2014