Předák skladu - kontrolor jakosti

EUROPE 1 STEEL s.r.o.

Místo práce
R. Tomáška, Studénka 742 13, Okres Nový Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Máte zkušenosti v oblasti kontroly kvality? *
* Dokážete efektivně řešit problémy? *
* Chcete se stát kompetentní osobou, která bude kompletně zodpovědná za technickou kontrolu? *

Denně budete:
• Vydávat a přijímat materiál do skladu.
• Provádět technickou kontrolu jakosti (optická kontrola, provádění měření a testů) a vizuální kontrolu.
• Spolupracovat s ostatními odděleními společnosti.
• Vést tým 4 pracovníků.

Výsledkem Vaší práce bude:
• Správně umístěný materiál (fyzicky i v informačním systému).
• Zápis z kontroly měření materiálu
• Plně naložený kamion – zboží správných parametrů a v požadované kvalitě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- práci v přátelském kolektivu
- budete součástí týmu, který je zodpovědný za bezproblémovou expedici materiálu
- naučíte se jak pracovat s různými měřidly včetně jejich kalibrace, tak pracovat v informačním systému a postupně se stanete odborníkem v oblasti metrologie hutního materiálu
- nadstandardní platové ohodnocení, motivující bonusový systém

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Znalosti v rozsahu SS/SOU technického zaměření

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti na obdobné pozici - nutná praxe ve výrobní strojírenské společnosti
- odpovědnost, spolehlivost chuť pracovat
- výhodou: jeřábnický, vazačský průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme vedoucím importérem svařovaných, otevřených a uzavřených dutých profilů (trubek a jeklů).
Podívejte se na slovo majitele:
ID: 2166000  Datum zveřejnění: 2.7.2015