Consultant

Europe Financial Group s.r.o.

Místo práce
Česká republika
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
13.03.2015
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nadnárodní firma hlédá do svého týmu nové kolegy na pozici asistent/ka po celé ČR .
Společnost Europe Financial Group s.r.o. - to je finanční centrum, který sponzoruje projekty po celém světě.
Naše společnost má více než 20 poboček .
Společnost Europe Financial Group s.r.o. vám zaručuje úspěch, stabilitu a profesionalitu.

Náplň práce:
- Zpracování a soupis objednávek a faktur
- Zadávání dat do interního systému
- Zpracování a analýza prodejních dat
- Pošta, korespondence, vyřizování e-mailů/telefonátů, atd.
- Příprava materiálů pro firemní účtárnu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Vyborné platové ohodnocení . Mzda od 30.000,-- do 50.000,-- Kč
- Zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti
- Firemní benefity : Bonusy/prémie, Firemní akce, Vzdělávací kurzy, školení
- Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
- Práci na celorepublikově velmi úspěšném projektu

Informace o náboru

Nástup ihned/dohodou
Žádáme uchazeče o zaslání životopisu na emailovou adresu: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nabízíme:
Odpovídající platové ohodnocení
Možnost profesního růstu
Zázemí v kanceláři společnosti v Pardubicích i v Brně
Smlouva na dobu určitou, následné prodloužení na dobu neurčitou
Práce v příjemném kolektivu
Nástup ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Europe Financial Group s.r.o. vám zaručuje úspěch,
ID: 2046853  Datum zveřejnění: 13.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 50000 Kč/měsíc