Elektromontér

Europe Jobs s.r.o. (MPSV)

Branišovská 1729, 370 05 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-23
Mzdové podmínky (brutto)
95 - 95 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní elektromechanici (74123)

Pracoviště a kontakty

Firma:Europe Jobs s.r.o., IČ 04859588
Pracoviště:Branišovská 1729/58, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-23
Mzdové rozpětí:od 95 do 95 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Informace o pracovním místě

Nabízíme pracovní příležitost zájemcům na pozici pomocného montéra ve výrobě.

Jednosměnný provoz. Jedná se o provoz kovovýroby. Zapojuje se zde do kovového tělesa (výrobku) veškerá elektroinstalace.

Místo výkonu práce - Český Krumlov.

Nástup možný ihned.

Náplň práce
- zapojení elektrosoučástek, manipulace s materiálem na hale
- kontrola funkčnosti

Požadujeme
- spolehlivost, zodpovědný přístup k zadané práci
- ochota a chuť pracovat
- manuální zručnost, je potřeba obecná technická zdatnost

Ideální pracovní pozice pro auto-elektrikáře či příbuzné elektro obory.

Nabízíme
- platové ohodnocení : 95,-kč/hod.
- zajištění ubytování, případně možnost příspěvku na dopravu
- možnost vyplácení záloh na mzdu po odpracovaných 5 dnech
- dlouhodobou spolupráci
- ochota zaměstnat cizince
- čisté pracovní prostředí - hala
- práce na HPP

Poslední změna:2017-05-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12718750775

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání