Řezníci do Holandska bez požadavku na jazyk, pouze praxe

European Active Projects Ltd. s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho zahraničního klienta sháníme pracovníky na pozici: Řezník - vykosťování vepřového masa, nebo porážky hovězí, vepřová

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce na hlavní pracovní poměr: po 3 měsíční zkušební době, prodloužení poměru na rok s možností dalšího prodloužení
* placená dovolená (24 dnů)
* mzda 1100-1500 Euro čistého (celková výše mzdy se odvíjí od zkušeností a šikovnosti pracovníka, odpracované doby, atd.)
* ubytování vlastní nebo lze využít ubytování, které poskytuje zaměstnavatel
Pracovní náplň

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Řezníci do Holandska

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

uzenář, řezník

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vyučení v oboru nebo dostatečná praxe
* praxe s vykosťováním (vepřové stehno, lopatka)
* šikovnost, preciznost, spolehlivost
* trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

European Active Projects Ltd. s.r.o. (EAPL) je britská personální společnost, nabízející poradenské služby v České republice od roku 2008. Od té doby jsme se stali silným hráčem na trhu
práce, který si vybudoval stabilní klientelu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2007536  Datum zveřejnění: 29.5.2016