Skladníci

European Data Project s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Mlékařská 841, 683 01 Rousínov, Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-09
Mzdové podmínky (brutto)
18500 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:European Data Project s.r.o., IČ 61063517
Pracoviště:European Data Project s.r.o. - Rousínov, Mlékařská 841/3, Slavíkovice, 683 01 Rousínov u Vyškova

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-09
Mzdové rozpětí:od 18500 do 20000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příplatky

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: vzdělání vyučení nebo praxe na obdobné pozici, průkaz VZV podmínkou, v případě potřeby možnost obnovení oprávnění, ochota pracovat
Popis práce: manipulace ve strojírenské výrobě a ve skladech, nástup možný ihned, PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, práce je fyzicky náročná, provoz jednosměnýý, třísměnný až nepřetržitý (dle domluvy a pracoviště)
Zaměstnavatel nabízí: mzda+zákonné připlatky (za práci v noci a směnnost)
Kontakt: Ing. Petra Durajová, tel.: 517 300 161, doba k zastižení Po-Čt, 8-11 hod v Komořanech

Poslední změna:2017-05-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vyškov

číslo volného místa: 12637260784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)