Koordinátor/Koordinátorka

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- celodenná starostlivosť, pomoc a podpora pre zverených zamestnacov
- aktívne riešenie vzniknutných situácii na jednotlivých projektoch, riešenie sťažností, škodových udalostí ....
- preprava a kontrola zamestnancov na strediskách, kontrola ubytovania
- objednávanie a prideľovanie ochranných pomôcok
- zabezpečenie personálnej agendy zamestnancov a pravidelná komunikácia so zamestnancami
- zabezpečovanie, sledovanie priebehu realizovaných pridelených zákaziek a evidencia v informačnom systéme
- vykonávanie administratívnych úkonov a iných činnosti podľa pokynov nadriadeného
- reporting

- stabilná a rastúca spoločnosť,
- bezplatná právna pomoc
- bezúročné MIKROpôžičky
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- príjmený pracovný kolektív

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM O ZASLANIE CV, NA PRACOVNÝ POHOVOR BUDÚ POZVANÍ IBA VYBRANÍ KANDIDÁTI

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovná a personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- Schopnosť samostatného, analytického a štruktúrovaného myslenia, pracovitosť
- Samostatnosť a ochota prevziať zodpovednosť
- Dobrá sebaorganizácia
- Flexibilita
- Delegovanie úloh a vedenie pracovníkov logistiky
- Administratíva a reporting
- Riadenie vzťahov a komunikácia v rámci danej prevádzky
- pracovné skúsnosti min. 1 rok na podobnej pozícii

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1921060  Datum zveřejnění: 6.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou