Koordinátor/Koordinátorka

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Okres Kolín, Brno - město, Okres Havlíčkův Brod, Okres Liberec, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- místo výkonu práce - a další města v CR

- Celodenní péči, pomoc a podpora svěřených zaměstnaců
- Aktivní řešení vzniknutných situaci na jednotlivých projektech, řešení stížností, škodných událostí ....
- Přeprava a kontrola zaměstnanců na střediscích, kontrola ubytování
- Objednávání a přidělování ochranných pomůcek
- Zajištění personální agendy zaměstnanců a pravidelná komunikace se zaměstnanci
- Zajišťování, sledování průběhu realizovaných přidělených zakázek a evidence v informačním systému
- Provádění administrativních úkonů a jiných činností dle pokynů nadřízeného
- reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní společnost
- Bezplatná právní pomoc
- Bezúročné mikropůjčky
- Příjemný pracovní kolektiv
- Sociální program
- Pracovní smlouva se standardně uzavírá na dobu určitou - 1 rok. Po jejím ukončení se pracovní poměr prodlouží na dobu neurčitou.

Informace o náboru

Děkujeme všem uchazečům za projevený zájem. Po pečlivém posouzení všech žádostí budeme kontaktovat pouze uchazeče postupujících do dalšího kola. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Pracovní a personální agentura

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Personalistika - Základy
Fakturace - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

3

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vysoká zodpovědnost k práci
- Flexibilita, orientace na zákazníka
- Ochota učit se novým věcem
- Chuť pracovat s vysokým pracovním nasazením
- Týmová práce
- Rozhodování
- Pružnost v myšlení (adaptabilita, flexibilita, improvizační způsobilosti)
- Samostatnost
- Spolehlivost
- Komunikativnost
- Pracovní zkušenosti s KOORDINACI ZAMĚSTNANCŮ min 3 roky - personální agentura

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1958475  Datum zveřejnění: 17.12.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou