Řidič/ka mkd

EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s. (MPSV)

Místo práce
Prokešovo náměstí 634, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči tahačů (83322)

Pracoviště a kontakty

Firma:EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s., IČ 03494659
Pracoviště:EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s., Ostrava, Ostrava

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Všichni řidiči začínají v Dubí (možnost přespat po cestě na podpis smlouvy), auta domů, řidiči z Ostravy mají nakládku v Bohumíně.

Náplň práce:
Rozvoz v rámci mezinárodní kamionové dopravy.

Nabízíme:
-Základní mzda 13 000 Kč se každý rok navyšuje o 1 000 Kč až do 20 000 Kč
-Plné diety (i při čekání) - 35€ - 45€ (Německo, Francie, UK, Brusel…)
-Zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti
-Nejmodernější velkoobjemové soupravy Mercedes
-Zázemí vlastního servisu včetně výjezdových vozidel
-Pravidelný výplatní termín
-Přepravy CZ - západní Evropa
-Podpora zkušených dispečerů

Požadujeme:
-Řidičské oprávnění skupiny C + E
-Kartu do tachografu
-Platná školení řidičů
-Výpis z trestního rejstříku
-Psychotesty
-Výpis z karty řidiče
-Výpis z lékařské dokumentace
-Zodpovědnost a spolehlivost
-Dobrý zdravotní stav (vstupní zdravotní prohlídku zajišťuje a hradí firma)
-Praxi 1 rok
-Minimálně základní vzdělání

Směnnost:
-Turnusy - 3 týdny práce, týden volno
-1 * za 14 dní volný víkend

Připravuje se:
Do půl roku se chystá se dispopilot do aut (navigace, info o nakládce a vykládce, scaner).

Poslední změna:2016-08-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11196970737

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání