Programátor/ka robotů

EUROSOFT - Control s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Plzeňská 375, 332 09 Štěnovice, Plzeň - jih
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-25
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 100000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:EUROSOFT - Control s.r.o., IČ 27960862
Pracoviště:EUROSOFT - Control s.r.o. - odštěpný závod Plzeň-jih, Plzeňská 375, 332 09 Štěnovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-25
Mzdové rozpětí:od 30000 do 100000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, tvůrčí práce, perspektiva, home office, zaškolení, kurz NJ
Zvláštní prémie, finanční ohodnocení dle odvedené práce a vlastních pracovních výsledků
V zahraničí, účast na zajímavých projektech pro přední světové firmy po celém světě

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis práce: programování robotů, uvádění strojů a technologických celků s robotickými pracovišti do provozu, instalace a oživení průmyslových robotů ve výrobních závodech našich zákazníků (převážně z oblasti automobilového průmyslu), optimalizace výrobních procesů,
účast na mezinárodních projektech po celém světě (Německo, Francie, USA, Rumunsko, Japonsko, Čína, Singapur, Indie, Spojené arabské emiráty, Mexiko…), práce převážně pro německé zákazníky.

Poslední změna:2017-05-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Plzeň-jih

číslo volného místa: 12169580716

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Jiné, ochota cestovat, samostatnost, zkušenosti s vývojem průmyslové automatizace
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Němčina - Aktivní, znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
Požadované vzdelání:Elektrotechnika a informatika
Kybernetika a řídicí technika