Mobile developer / vývojář mobilních aplikací

EUROSOFTWARE, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Radčická 60, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2015-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři softwaru (25120)

Pracoviště a kontakty

Firma:EUROSOFTWARE, s.r.o., IČ 25216287
Pracoviště:EUROSOFTWARE, s.r.o. [1], Radčická 60/40, 30100 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-05-01
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Co budeš dělat?

• Vyvíjet profesionální mobile apps
• Budeš pečovat o kompletní lifecycle aplikací pro mezinárodní business
• Staneš se naším parťákem v mezinárodním vývojovém týmu

Co bys měl splňovat?

• Absolvoval jsi vzdělání technického směru, a bylo by výhodou, kdyby bylo se zaměřením na tvorbu sw
• Měl bys ovládat programovací jazyk ObjC (popř. C++) nebo Java
• Bylo by cool, kdybys měl praxi s vývojem mobilních aplikací (Android a/nebo iOS), anebo bys nám mohl eventuálně ukázat nějakou svou již hotovou mobilní aplikaci
• Silný cit pro design a uživatelskou přívětivost
• Domluvíš se v AJ nebo NJ
• Miluješ realizovat své cool nápady

Co ti nabídneme?

• Stabilní zaměstnání na HPP s dostatkem zákazníků
• 26 dní dovolené
• Pružnou pracovní dobu
• Nejlepší pracoviště v Plzni, v samém centru a s vynikající dostupností
• Volitelné jazykové kurzy (AJ, NJ, RJ)
• Sportovní aktivity a relaxace v areálu zdarma (Squash, masáže,…)
• Stravenky
• Speciální mobilní tarif od Vodafone
• Příjemný mladý kolektiv
• Společné mimopracovní aktivity
• Nápoje na pracovišti zdarma
• Nástup ihned, či dle dohody
• Práci vhodnou i pro absolventy

A co za to?
• Nadstandardní mzdu

Mzdové ohodnocení je stanoveno vždy individuálně dle zkušeností a praxe uchazeče.

Poslední změna:2015-06-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 8758720731

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, komunikativní úroveň (denní užívání)