Debutant/ka - asistent/ka s chorvatštinou

EUROVIA CS, a.s. (MPSV)

Místo práce
Brožíkova 564, 530 09 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2014-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:EUROVIA CS, a.s., IČ 45274924, http://www.eurovia.cz
Pracoviště:EUROVIA CS, a.s. - závod Pardubice, Brožíkova 564, Polabiny, 530 09 Pardubice 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2014-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: VŠ, VOŠ- technické, ekonomické nebo právní zaměření výhodou- ale není podmínkou; nadprůměrné uživatelské dovednosti při práci na PC, hlavně Excel včetně grafů, internet, outlook, uživatelská zkušenost s SAP/R3 nebo jiným ERP systémem výhodou; zdravý selský rozum, analytické dovednosti, variantní uvažování, praktické nadprůměrné organizační a komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, schopnost rychlého reagování, pružnost, ale zároveň kázeň při dodržování postupů, samostatnost a urputnost při plnění úkolů, na druhé straně smysl pro týmovou souhru a zabezpečení vzájemné informovanosti; angličtina a chorvatština aspoň na středně pokročilé úrovni, čeština či slovenština aspoň B2, ideálně bilingvální a bikulturní jedinec čeština/chorvatština či slovenština/chorvatština, zájem dále soustavně rozvíjet svůj potenciál; řidičský průkaz skupiny B a alespoň dvouletá praktická řidičská zkušenost
Nabízíme: základní měsíční mzda (12 platů ročně), pro čerstvého absolventa 20.000,-Kč měsíčně, jinak dle znalostí, dovedností, zkušeností a postojů, rozhodující je délka a rozsah srovnatelné pracovní zkušenosti; významná pohyblivá složka mzdy v podobě roční odměny v závislosti na hospodářských výsledcích, 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na závodní stravování.
Poznámka: Inzerát v plném znění na www.eurovia.cz/kariéra/naše nabídky.

Poslední změna:2014-03-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 7284290758

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - grafické programy
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Jiné - Aktivní, CHORVATŠTINA
Slovenština - Aktivní