Stavbyvedoucí

EUROVIA CS, a.s. (MPSV)

Místo práce
U Dřevnice 330, 763 02 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní stavbyvedoucí (13232)

Pracoviště a kontakty

Firma:EUROVIA CS, a.s., IČ 45274924
Pracoviště:EUROVIA CS, a.s. - Louky 330, U Dřevnice 330, Louky, 763 02 Zlín 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: SŠ, VOŠ nebo VŠ stavebního zaměření, alespoň pětiletá zkušenost v oboru dopravního stavitelství nebo vodohospodářských staveb, autorizaci "Autorizovaný technik nebo autorizovaný inženýr v oboru Stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství", která je výhodou, orientace v chodu stavebního provozu, ve výkresové dokumentaci a postupech řízení kvality, odolnost vůči stresu, pružnost a přizpůsobivost, ale zároveň kázeň při dodržování postupů, velký důraz na BOZP, technická zdatnost a předvídavost, odolnost vůči stresu, schopnost rychlého reagování, pružnost, ale zároveň kázeň při dodržování postupů, samostatnost a urputnost při pl-nění úkolů, na druhé straně smysl pro týmovou souhru a zabezpečení vzájemné informovanosti, češtinu nebo slovenštinu (cizinci úroveň B 2), angličtina alespoň na středně pokročilé úrovni vítána
řidičský průkaz skupiny B a alespoň dvouletou prověřenou praktickou řidičskou zkušenost
Náplň práce: částečně se zapojí do výrobně ekonomické přípravy stavebního projektu, organizačně, komunikačně a administrativně podporuje tým hlavního stavbyvedoucího na projektu, dle potřeby spolupracuje s investorem, projektantem, dalšími institucemi, subdodavateli, koordinátorem bezpečnosti práce aj., převezme zodpovědnost za realizaci a bude řídit přímo svěřenou stavbu, zodpovídá za dodržování kvality a termínů dodávek, při analýzách výsledků, v otázkách ekonomických spolupracuje s ekonomem závodu, hlídá harmonogram projektu a plnění podmínek vyplývajících ze smluvních vztahů, připravuje a kontroluje podklady pro fakturaci, zadává a kontroluje data v programu Papyrus, koordinuje práce podřízených zaměstnanců v týmu, koordinuje subdodavatele, zpracovává týdenní a měsíční hlášení, je pravá ruka hlavního stavbyvedoucího při komunikaci s odběrateli a dodavateli
Výhody: základní měsíční mzdu (12 platů ročně) dle znalostí, dovedností, zkušeností a postojů; rozhodující je délka srovnatelné pracovní zkušenosti , významnou pohyblivou složku mzdy v podobě roční odměny v závislosti na hospodářských výsledcích, 5 týdnů dovolené
příspěvek zaměstnavatele na závodní stravování; další vzdělávání pořádané zaměstnavatelem včetně jazykových kursů na pracovišti, možnost stáže v zahraničí
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

Poslední změna:2014-07-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 7665200737

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou