Asfaltér/valcíř

EUROVIA CS, a.s. (MPSV)

Místo práce
Sedlecká 72, 360 10 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-11
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči ostatních speciálních vozidel (83329)

Pracoviště a kontakty

Firma:EUROVIA CS, a.s., IČ 45274924
Pracoviště:EUROVIA CS, a.s. - OO1, Sedlecká 72, Sedlec, 360 10 Karlovy Vary 10

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-11
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: V případě zájmu nejprve volejte na tel. 731 601 422. Poté zašlete strukturovaný životopis na e-mail: [email protected] .
Po domluvě bude sjednána osobní schůzka.
ASFALTÉR / VALCÍŘ
pro stavby v působnosti závodu Karlovy Vary

Požadavky:
- minimálně výuční list
- řidičský průkaz minimálně sk. B
- strojnický průkaz podmínkou
- praxe v oboru podmínkou
- fyzická zdatnost, manuální zručnost
- odolnost vůči stresu, zdravý selský rozum
- trestní bezúhonnost
- časová flexibilita

Nabízíme:
- nástup možný ihned
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- mzdu v rozpětí od 25.000 Kč do 35.000 Kč měsíčně dle dosažené praxe a vzdělání
Pracovní doba: nerovnoměrně rozvržená: 3. 1. - 21. 2. (6 hodin), 22. 2. - 27. 3. (7 hodin), 28. 3. - 3. 7. (8 hodin), 4. 7. - 30. 10. (9 hodin), 31. 10. - 24. 11. (8 hodin), 25.11 - 31. 12. (7 hodin).
- firemní benefity (příspěvek na penzijní spoření po 2 letech zaměstnání, stravenky a další)

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 10023870779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou