Řidič/ka nákladních automobilů a tahačů

EUROVIA CS, a.s. (MPSV)

Místo práce
360 01 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
110 - 115 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči tahačů (83322)

Pracoviště a kontakty

Firma:EUROVIA CS, a.s., IČ 45274924
Pracoviště:EUROVIA CS, a.s. - 003, Karlovy Vary, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 110 do 115 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: POUZE e-mailem: [email protected]

Pozice jsou začleněny na závodě Karlovy Vary, sídlo Sedlecká 72, 360 02 Karlovy Vary. Místem výkonu práce budou stavby a provozovny především v Karlovarském a Chomutovském kraji. Pozice vhodná pro muže i ženy. Nástup možný dle dohody.

Co bude Vaší hlavní náplní práce?
"Řízení sklápěcího vozidla nad 3,5t (6x6, 6x4)

Co od Vás požadujeme?
"Minimálně výuční list
"Řidičské oprávnění skupiny C+E, platný profesní průkaz, digitální karta řidiče, platné psychotesty
"Praxe minimálně 1 rok v oboru podmínkou
"Časovou flexibilitu (nerovnoměrně rozložená pracovní doba)
"Fyzickou zdatnost, manuální zručnost
"Trestní bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout?
"Jistotu v zavedené stavební firmě, možnost zvyšování kvalifikace a odpovídající mzdové hodnocení dle dosažené praxe a vzdělání
"Pracovní poměr na dobu určitou na jeden rok s následnou možností změny na dobu neurčitou
"5 týdnů dovolené
"Příspěvek na stravování
"Základní mzdu v rozpětí 110-115,- Kč/hod. dle dosažené praxe a schopností
"Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce zaměstnání

Pokud Vás zaujala výše uvedená nabídka, neváhejte nám poslat svůj profesní životopis v českém jazyce na emailovou adresu [email protected].

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 12574260739

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Jiné, min. 1 rok podmínkou