Opravář/ka stavebních strojů - automechanik/čka

EUROVIA CS, a.s. (MPSV)

Místo práce
360 01 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
115 - 120 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři osobních automobilů (72311)

Pracoviště a kontakty

Firma:EUROVIA CS, a.s., IČ 45274924
Pracoviště:EUROVIA CS, a.s. - 003, Karlovy Vary, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 115 do 120 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: POUZE e-mailem: [email protected]

Pozice vhodná pro muže i ženy. Nástup možný dle dohody.

Co bude Vaší hlavní náplní práce?
"Opravy stavebních strojů, mechanizace a nákladních aut

Co od Vás požadujeme?
"Minimálně výuční list v oboru opravář strojů a zařízení, případně příbuzný technický obor
"Řidičské oprávnění minimálně skupiny B
"Praxe minimálně 1 rok v oboru podmínkou
"Časovou flexibilitu (nerovnoměrně rozložená pracovní doba)
"Fyzickou zdatnost, manuální zručnost
"Trestní bezúhonnost

Co může být Vaší výhodou?
"Řidičské oprávnění skupiny C, platný profesní průkaz
"Svářečský průkaz

Co Vám můžeme nabídnout?
"Jistotu v zavedené stavební firmě, možnost zvyšování kvalifikace a odpovídající mzdové hodnocení dle dosažené praxe a vzdělání
"Pracovní poměr na dobu určitou na jeden rok s následnou možností změny na dobu neurčitou
"5 týdnů dovolené
"Příspěvek na stravování
"Základní mzdu v rozpětí 115-120,- Kč/hod. dle dosažené praxe a schopností
"Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce zaměstnání

Pokud Vás zaujala výše uvedená nabídka, neváhejte nám poslat svůj profesní životopis v českém jazyce na emailovou adresu [email protected].

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 12574270730

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné, Praxe min. 1 rok podmínkou.