Mistr těžby surovin horní tašovice

EUROVIA Kamenolomy, a.s. (MPSV)

Místo práce
1, 364 71 Stružná, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby (31211)

Pracoviště a kontakty

Firma:EUROVIA Kamenolomy, a.s., IČ 27096670, http://www.eurovia.cz
Pracoviště:EUROVIA Kamenolomy, a.s.-010 Lom Horní Tašovice, Horní Tašovice 1, Stružná, 364 71 Bochov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup možný od 1.10.2016 nejpozději však od 1.1.2017.
Hlavní náplň práce: řízení výroby svěřené provozovny, plánování a organizace údržby linky.
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání technického směru, obsluha technického zařízení v souladu s vyhl. č. 392/2003, rozvinuté komunikační dovednosti, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, manuální zručnost, řidičský průkaz skupiny B.
Uvítáme: vysokoškolské vzdělání v hornické činnosti, řidičský průkaz skupiny C (profesní a zdravotní způsobilost), průkaz strojníka kolového nakladače, osvědčení pro výkon funkce Technického dozoru dle ustanovení §2, odst. 1, písm. k) vyhl. ČBÚ č. 298/2005 Sb., osvědčení elektro min dle §6 vyhl. č. 50/1978 Sb., osvědčení závodního lomu, praxe při hornické činnosti.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, zajímavou a samostatnou práci u stabilního zaměstnavatele, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, roční odměny, vzdělávací aktivity, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu, notebook, mobilní telefon, po dvou letech trvání zaměstnaneckého poměru možnost příspěvku na penzijní připojištění.
Profesní životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: [email protected] Na Vaši přihlášku budeme čekat do 14.10.2016.

Poslední změna:2016-09-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11393710793

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B