Referent/ka administrativy

EUROVIA Kamenolomy, a.s. (MPSV)

Místo práce
344, 252 67 Tuchoměřice, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:EUROVIA Kamenolomy, a.s., IČ 27096670, http://www.eurovia.cz
Pracoviště:EUROVIA Kamenolomy, a.s.-024 Provozovna Středokluky, Tuchoměřice 344, 252 67 Tuchoměřice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 24000 do 26000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro sektor Lomy RRM (mobilní linky, Rvenice, Středokluky) hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici referent.
Náplň práce: objednávání zboží a služeb a jejich zpracování v systému SAP, vedení skladové evidence majetku, pokladny, vystavování podkladů k fakturaci, podkladů pro výpočet mezd, komunikace se zákazníky, dodavateli a obchodními partnery, provoz expedice provozovny Středokluky.
Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook), rozvinuté komunikační dovednosti, zodpovědnost, pečlivost, flexibilitu, loajalitu, ŘP skup. B.
Uvítáme: zkušenosti se systémem SAP/HELIOS, znalost pravidel obchodní korespondence, základů dokumentace řízení jakosti a výroby.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, roční odměny, vzdělávací aktivity, nákup zaměstnaneckých akcií, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu, po dvou letech trvání pracovního poměru možnost příspěvku na penzijní připojištění.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zasílejte své CV do 28. 2. 2017 na e-mailovou adresu [email protected].

Poslední změna:2017-02-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 12145380768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Ekonomika - fakturace
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B