Operátor/ka výroby

Eva Filsáková - VINAMET (MPSV)

Místo práce
26, 1 2 Kurovice, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
75 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (81420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Eva Filsáková - VINAMET, IČ 16610482, http://vinamet.com
Pracoviště:Eva Filsáková - VINAMET, provozovna Kurovice, Kurovice 26, 768 52 Míškovice u Holešova

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bez vzdělání
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 75 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRACOVIŠTĚ Kurovice u Holešova
- jemná ruční práce v nadstandardně čistém prostředí
- požadujeme zájem o práci, dobrou pracovní morálku, spolehlivost, samostatnost
- vhodné i pro uchazeče bez praxe a absolventy
- doprava z Holešova na ranní, odpolední i noční směnu zajištěna
- stravování s příspěvkem zaměstnavatele, pitný režim na všech směnách, doba určitá s možností prodloužení pracovního poměru, pracovní doba 6:00-14:00 hod., 14:00-22:00 hod., 22:00-6:00 hod., mzda od 75,- Kč/hod.+ příplatky + odměny
- kontakt osobně v pondělí až pátek od 8:00 do 14:00 hod. paní Darina Chovancová (telefon: 573 351 292, mobil: 602 277 112). K osobnímu pohovoru si připravte, prosím, životopis.

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 9724140779