Projektový specialista

Everesta, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dělnická 213, 170 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů (2424)

Pracoviště a kontakty

Firma:Everesta, s.r.o., IČ 25014650
Pracoviště:Everesta, s.r.o. - Ředitelství Praha, Dělnická 213/12, Holešovice, 170 00 Praha 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 24000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, flexibilní pracovní doba, možnost home office

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
Tvorba obchodních nabídek na služby společnosti – především rozvojové programy a poradenství v oblasti personálních procesů, komunikace s klienty, inovace stávajících programů, tvorba nových rozvojových programů.

Co očekáváme:
Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nebo VŠ, ideálně pedagogického nebo andragogického zaměření.
Dobrá znalost českého jazyka slovem i písmem.
Dobrá znalost MS Office, internet.
Dobré porozumění psanému textu, schopnost vytváření delších textových pasáží.
Důslednost, kreativitu, časovou flexibilitu a samostatnost.
Schopnost organizovat si denní práci ve spolupráci s týmem.
Otevřenost učit se novým věcem.
Praxe v projektovém nebo realizačním týmu v oblasti vzdělávání výhodou

Co nabízíme:
Flexibilní pracovní dobu.
Benefity – možnost home office, sick days, firemní notebook a telefon, příspěvek na stravu.
Optimální mzdové ohodnocení s pohyblivou složkou dle výkonu.
Možnost karierního růstu.
Seberealizaci.
Mladý přátelský kolektiv.

Vaše strukturované CV a motivační dopis zasílejte na [email protected]

Poslední změna:2017-05-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 12747560745

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC, dobrá znalost MS Office
Jiné, dobrá znalost českého jazyka slovem i písmem