Vedoucí na úseku hydrauliky

EverLift spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
444, 783 47 Hněvotín, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-10
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství (31223)

Pracoviště a kontakty

Firma:EverLift spol. s r.o., IČ 16626117
Pracoviště:EverLift spol. s r.o. - prac., Hněvotín 444, 783 47 Hněvotín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-10
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Hněvotín č.p. 444. Nástup možný ihned.
Pracoviště: vzděl. SŠ nebo VŠ, strojírenského zaměření, aktivní znalost angličtiny podmínkou, znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), ŘP sk. B, bezúhonnost, samostatnost, pracovitost, ochota učit se novým dovednostem, komunikativnost.
Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod.
Hrubá mzda: 35.000 Kč + výkonnostní odměny.
Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Poslední změna:2017-03-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12055580787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta