Vodič MKD (prevazne SK - DE - SK)

Evo Spedition s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodic tuzemskej a medzinarodnej kamionovej dopravy.
Typ vozidla - Scania euro 6 + mega naves.

Ide o 1. vozidlo nasej spolocnosti, zaroven budete 1. vodicom v nasej spolocnosti.
V pripade obojstrannej spokojnosti sa na plate urcite dohodneme.

Vikendy budete mat prioritne doma, ale je potrebne ratat s tym, ze sa obcas moze stat, ze Vas vonku nevylozia alebo padne import...proste sa nieco pokazi, no tieto pripady sa budeme snazit minimalizovat. V pripade, ze bude vopred jasne, ze by ste ostali vonku, vzdy sa vopred dohodneme, ci do toho ideme alebo nie.

Budete jediny vodic, aspon docasu, kym nebudeme rozsirovat vozovy park, co znamena, ze Vas nebudeme vediet zastupit, preto ratajte s tym, ze dovolenka bude len 2x rocne: prelom jul/august cca 2 tyzdne a medzi vianocami/novym rokom + par dni v novom roku, jazdime prevazne VW Bratislava a okolie ale aj do Nemecka.

Evo Spedition je od vzniku - v r.2012 spedicia (zasielatelstvo), v sucastnosti sme sa rozhodli, ze sa rozsirime aj na vlastnu dopravu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

E

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť Evo Spedition s.r.o. je malá firma s rodinnou atmosférou, osobitným prístupom k zamestnancom, posobiaca v oblasti cestných prepráv v rámci celej EU. Sme na trhu od roku 2012.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palarikova 1621/20
06901 Snina
ID: 2724222   Datum zveřejnění: 13.9.2016