Obchodný manager

EVOTECH s.r.o.

Okres Banská Bystrica, Okres Banská Štiavnica, Okres Rimavská Sobota, Okres Zvolen, Okres Žiar nad Hronom, Okres Liptovský Mikuláš, Okres Martin, Okres Ružomberok, Okres Žilina, Okres Ilava, Okres Považská Bystrica, Okres Trenčín, Okres Dunajská Streda, Okres Hlohovec, Okres Piešťany, Okres Trnava, Okres Levice, Okres Nitra, Okres Topoľčany, Okres Prešov, Košice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
15.4.2014
Mzdové podmínky (brutto)
1000 - 2000 EUR/měsíc, základní plat + provize, motivační program

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste technický typ se zkušeností v oblasti obchodu? Máte dobré komunikativní schopnosti a chcete je uplatnit na pozici Obchodního managera v perspektivní a společnosti? Hledáte šanci, jak úspěšně pokračovat ve Vaší kariéře v oblasti obchodu?
Třeba hledáme právě Vás!

Vaše činnost bude zahrnovat:
- péče o stávající a akvizice nových zákazníků
- jednání s potencionálními zákazníky a jejich motivace, posléze vyjednání obchodních podmínek
- prezentace nových služeb a produktů
- aktivní spolupráce na obchodních i technických inovacích stávajících produktů a procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi individuální přístup k Vašim potřebám
- práci z domova s možností vlastního plánování času
- vysoce motivační nejen finanční ohodnocení
- osobní automobil, telefon, notebook ….

Informace o náboru

Zaměstnavatel EVOtech, s.r.o. Třebíč, pracoviště na Slovensku ve svěřeném regionu, komunikace telefonicky, mailem, periodické pracovní porady, školení v místě sídla firmy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Obchod a prodej

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-SŠ / VŠ vzdělání a několikaletá praxe v obchodně technickém oboru s prokazatelnými referencemi
-výborné obchodní, komunikační a organizační dovednosti
-primární orientaci a koncentraci na výsledek
-pozitivní osobnost a aktivní přístup k práci a sebemotivace
-vyšší než základní znalost PC a alespoň mírná orientace v IT oblasti
-základní technické myšlení
-řidičský průkaz „B“

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká společnost podnikající v oblasti telematických systémů s vlastním špičkovým produktem.
Dodáváme jak komplexní tak i dílčí dodávky pro čerpací stanice PHM a vozové parky.
Naše produkty cílí na zákazníky z oborů zemědělství, zemní práce, stavebnictví, těžba surovin, svoz odpadů a nákladní doprava v provozech na Slovensku i v zahraničí..

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1584551  Datum zveřejnění: 24.3.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1000 - 2000 EUR/měsíc, základní plat + provize, motivační program