Hledáme schopnou sympatickou kolegyni na pozici Výkonná asistentka majitele společnosti

EVROPA realitní kancelář CENTRÁLA SPOLEČNOSTI

Místo práce
Václavské náměstí 793/36, 110 00 Praha 1, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Evropa realitní kancelář přijme asistentku jednatele společnosti.
Náplní práce na této pozici je:

- odpovědnost za svěřené projekty
- vyřizování korespondence a telefonů
- komunikace s právními zástupci, partnery a dodavateli služeb
- vedení diáře a organizace schůzek jednatele
- příprava podkladů na porady a vyhotovování zápisů z porad
- zodpovědnost za administrativu, příprava účetních podkladů
- interní komunikace v rámci společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Osobní rozvoj i rozvoj osobnosti
Pestrou náplň práce
Mobilní telefon s neomezeným voláním i pro soukromé účely
Pracoviště na Václavském náměstí
Pohodový kolektiv

Informace o náboru

Práce na dobu určitou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Proaktivní osobnost
Samostatnost při řešení zadaných projektů
Velmi dobrý osobní time management a organizační schopnosti
Pozitivní přístup
Schopnost přizpůsobit se změnám a různorodým úkolům
Velmi dobrou znalost Aj
Výbornou znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EVROPA realitní kancelář, úspěšná a stále se rozvíjející česká společnost s pobočkami po celé ČR hledá pro svou centrálu v Praze nové kolegy! Nabízíme Vám výbornou pracovní příležitost v přátelském a dynamickém kolektivu, kancelářích přímo na Václavském náměstí, spoustu skvělých firemních akcí a mnoho dalšího. Přidejte se k nám i Vy!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2134999  Datum zveřejnění: 20.8.2015